Ekonomi

Modada Sosyal Sorumluluk: Organik Lüks Çocuk Koleksiyonu İle UNICEF’e Destek

Dünyaca ünlü giyim markası Bonesmen, çocuklar için hazırladığı ilk organik koleksiyondan elde edilen karı UNICEF’e bağışlama kararı aldı.

Dünyaca ünlü giyim markası Bonesmen, çocuklar için hazırladığı ilk organik koleksiyon ile hem sürdürülebilir moda hem de sosyal sorumluluk alanlarında örnek bir projeye imza attı. Markanın usta direktörü, organik kumaşlar ve çevre dostu baskı tekniklerinin kullanıldığı koleksiyonun çocukların rahatlığı ve sağlığı düşünülerek özenle tasarlandığını belirterek, fynı zamanda bu koleksiyonun sürdürülebilir moda trendini takip eden ebeveynler için de mükemmel bir tercih olduğunu söyledi.

Koleksiyon, organik pamuk ve diğer doğa dostu malzemelerden üretilen giyim ürünleri sunuyor. Markanın kullandığı baskı teknikleri, hem renkleri uzun süre canlı tutuyor hem de çocukların cildine zarar vermeden yumuşak bir dokunuş sağlıyor.

Koleksiyondan elde edilen kar UNICEF’e aktarılacak

UNICEF ile iş birliği yapan marka, ilk koleksiyonundan elde edilen karı UNICEF’in çocuklara yönelik projelerine aktaracak. Marka, çocuklar için daha iyi bir geleceğe katkıda bulunma taahhüdü ile bu koleksiyon ile çocukların sağlıklı büyümelerine katkıda bulunurken, aynı zamanda müşterilerine de sosyal sorumluluk bilinciyle alışveriş yapma fırsatı sunuyor. Her bir satın alınan ürün, çocukların eğitim, sağlık ve mutluluğuna katkı sağlayacak.

Moda tutkunlarının sosyal sorumlulukla buluştuğu yer

Markanın çocuk koleksiyonu “@bonesmen” adlı Instagram hesabında da takip edilebilirken, alışveriş ve tüm projeler resmi web sitesi www.bonesmen.com’da da yer alıyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu